...
Реєструйся

Освітня платформа AgriAcademy


15 грудня 2022 року в Україні розпочав роботу цифровий освітній простір для українського агробізнесу — платформа AgriAcademy.

Для кого створено ресурс?

  1. Для працівників малих, середніх і великих сільськогосподарських компаній.
  2. Для студентів і викладачів українських аграрних ЗВО.

Його мета — підвищення кваліфікації співробітників агрокомпаній, здобування нових знань від світових лідерів в агроосвіті.

Розробники курсів — міжнародні, національні експерти й заклади освіти, галузеві асоціації.

AgriAcademy відкриє українській агробізнес-спільноті доступ до світових найсучасніших професійних знань, успішних бізнес-кейсів й інноваційних рішень. Ця платформа є унікальною для України, оскільки вперше для потреб українського агробізнесу адаптовано спеціалізовані онлайн-курси, що входять до магістерських програм провідних аграрних університетів світу. Слухачі безоплатно перейматимуть найкращі світові практики.

По завершенню навчання вони отримають сертифікати.

Реєструйтеся на онлайн-курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ». Курс оновлено з урахуванням питань щодо воєнного стану.

Джерело: Український клуб аграрного бізнесу

Матеріали до теми


15 квітня спливає строк сплати роботодавцями санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю звертає увагу роботодавців, що 15 квітня 2024 року спливає строк сплати роботодавцями адміністративно-господарських санкцій, нарахованих за ...
ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...