Передплати журнал

Оздоровчі та профілактичні послуги одночасно з освітніми: внесення змін до законодавства про освіту


Верховна Рада прийняла за основу Закон України щодо Закону України від 16 січня 2020 року № 463-IX «Про повну загальну середню освіту». Зміни регламентують розширення спектру послуг, які надають заклади загальної середньої освіти, зокрема, оздоровчі. Прийняття Закону розширить можливості діючих санаторних шкіл для майбутньої трансформації, — повідомляє Урядовий портал.

«Розширення спектру послуг — ще один крок до створення інклюзивного та безбар’єрного освітнього середовища, який дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами отримувати оздоровчі та профілактичні послуги одночасно з освітніми», — зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Документом передбачено включення «оздоровчо-профілактичних підрозділів» до структурних підрозділів у складі ЗЗСО та затвердження Кабінетом Міністрів порядку надання послуг такими підрозділами. Передбачається також відтермінування зміни типу закладів для санаторних шкіл до 1 липня 2024 року.

Згідно із Законом України від 16 січня 2020 року № 463-IX «Про повну загальну середню освіту», структурний підрозділ діятиме відповідно до установчих документів ЗЗСО та на підставі положення про нього, затвердженого керівником закладу.

Джерело: Урядовий портал

 

Читайте ще: Ухвалено типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників із розвитку цифрової компетентності

Матеріали до теми


Закон щодо ведення електронних трудових і звітування про працевлаштування осіб з інвалідністю набрав чинності
6 листопада 2022 року набув чинності Закон України від 18 жовтня 2022 року № 2682-IХ «Про внесення змін до деяких ...