Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Парламент планує підготувати єдиний законопроєкт щодо відновлення системи е-декларування

Дата публікації: 01.12.2020

У Верховній Раді планують підготувати доопрацьований законопроєкт щодо відновлення системи е-декларування на основі ініціатив Президента України та парламентської Робочої групи. Про це повідомив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час Погоджувальної Ради депутатських фракцій та груп. 

«На базі цих двох законопроєктів ми будемо створювати доопрацьований законопроєкт, враховуючи всі позитивні аспекти, які відображені як в одному законопроєкті, президентському, так і в законопроєкті, який був напрацьований робочою групою в Парламенті за останні два тижні», — повідомив він.

За словами Дмитра Разумкова, протягом останнього часу було проведено низку зустрічей та засідань, зокрема й відповідної парламентської робочої групи, направлених на створення збалансованої ініціативи із двох законопроєктів, яка б враховувала всі позитивні моменти, відображені у вищезазначених законопроєктах. Голова Парламенту подякував всім, хто активно долучився до обговорення та роботи над пошуком виходу із ситуації, що склалася. «Дякую всім членам робочої групи, які долучилися і дійсно пішли на компроміс. Вони відклали свої законопроєкти, аби ми могли якомога швидше вийти з цієї кризи», — зазначив Дмитро Разумков.

«Я сподіваюся, що ми швидко зможемо досягти консенсусу та вже цього тижня за «ковідною» процедурою — аd hoc — розглянути це питання в стінах Парламенту та швидко його вирішити», — сказав Голова Верховної Ради та додав, що сподівається на швидке реагування та консолідацію зусиль усіх сторін.

Щодо прийняття Державного бюджету на 2021 рік, Дмитро Разумков зазначив, що зазначений законопроєкт надійшов до Парламенту із серйозною затримкою. За його словами, народним депутатам треба час для ознайомлення із зазначеним документом. «Розглянути бюджет можливо на наступному пленарному тижні, або, якщо буде можливість, — на непленарному тижні на позачерговому засіданні», — зауважив Голова Верховної Ради України.