Реєструйся

Підтримка соціальних працівників: програма ЮНІСЕФ і Мінсоцполітики


ЮНІСЕФ обʼєднує зусилля з Міністерством соціальної політики України (далі — Мінсоцполітики), щоб забезпечити комплексну підтримку працівників соціальної сфери по всій країні, які продовжують надавати послуги сім’ям із дітьми в умовах війни.

Ідеться про розширення електронної системи кейс-менеджменту, яка надасть можливість спростити документування та запровадити цифрові соціальні послуги. Зокрема, ЮНІСЕФ допомагає забезпечити соціальних працівників технічним обладнанням для цифровізації роботи.

На прохання Мінсоцполітики ЮНІСЕФ закупив 5000 планшетів, що покликані полегшити роботу фахівців із соціальної роботи й спеціалістів служб у справах дітей. Уже почалася доставка планшетів у регіони.

Також із початку повномасштабного вторгнення ЮНІСЕФ забезпечив 1000 спеціалістів ноутбуками.

Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович заявила, що під час війни зростає навантаження на соціальних працівників, тому виникла потреба допомогти їм додатковими знаннями, надати навички психологічної допомоги й забезпечити цифровими інструментами для полегшення роботи.

«Усі ці заходи є пріоритетами для нас та наших міжнародних партнерів. Ми вдячні ЮНІСЕФ за підтримку процесів розвитку соціальних послуг в Україні», — додала вона.

«Соціальні працівники продовжують надавати послуги українським дітям та родинам, які постраждали від війни, — наголосив представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін. — Тому нашим пріоритетом є зробити усе можливе, щоб соціальні працівники мали доступ до сервісів, які допомагають їм виконувати свою роботу краще, а отже забезпечувати кращу підтримку для дітей та сімей, з якими вони працюють».

«Авторський дистанційний курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень». Реєструйтеся за посиланням.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
Дещо про обчислення допомоги по тимчасовій непрацездатності: роз’яснення ПФУ
Ситуація Чи виключаються із розрахункового періоду, за який визначається середньоденна заробітна плата працівника для обчислення йому допомоги по тимчасовій непрацездатності, ...