Передплати журнал

Пільговий кредит для підприємств, які втратили свої виробничі потужності через війну: яку суму можна буде отримати


Підприємства, які втратили свої виробничі потужності через війну, зможуть отримати до 60 млн грн пільгового кредиту. 14 жовтня Уряд затвердив відповідну постанову.

Ідеться про потужності, які були зруйновані, пошкоджені або розташовані на окупованих територіях. Ця нова програма дозволить відновити роботу частини бізнесів. Кредит надаватимуть на інвестиційні цілі або на фінансування оборотного капіталу. Держава забезпечує до 80 % тіла кредиту перед банком. Позика надається до 5 років. Нове або оновлене підприємство не може розташовуватися ближче, ніж за 50 кілометрів до лінії бойових дій.

«Ми знаємо, що в Україні є десятки й сотні бізнесів, які готові відновлювати роботу, інвестувати власні кошти, повертати працівників, але їм потрібна була додаткова підтримка від держави. Таку підтримку ми тепер надаватимемо», — зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Вигідна ціна! Комплект «КАДРОВИК.UA. Спецвипуски» (2022 рік, електронна версія). Замовляйте за посиланням.

Джерело: офіційний телеграм-канал Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля

Матеріали до теми


Навчальний онлайн-майданчик «Платформа соціальної освіти»
В Україні створено онлайн-майданчик «Платформа соціальної освіти». Він сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів ...
Чому виникають проблеми в роботі вебпорталу електронних послуг ПФУ?
Останнім часом до Пенсійного фонду України (далі — ПФУ / Фонд) надходять повідомлення від користувачів соціальних мереж про проблеми з ...