...
Реєструйся

Плани українських компаній щодо підвищення зарплат: на що сподіватися у 2024 році


З початком повномасштабного вторгнення ринок праці зазнав неабияких змін і викликів — бізнеси були змушені проводити скорочення штату, зменшити зарплати працівникам, закривати певні напрями діяльності, переформатовуватися або зовсім припиняти свою діяльність. Сьогодні війна на території всієї України триває майже два роки — деяким компаніям уже вдалося реабілітуватися й адаптуватися до принципово нової реальності, а деякі — ще перебувають на шляху до довоєнних комерційних показників.

Компанія robota.ua провела опитування серед роботодавців, чи планують вони збільшувати винагороду своїм працівникам у 2024 році. Отже, до чого готуватися найманим працівникам у наступному році?

 

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ
Зразки документівЗамовити розроблення кадрових документів

 

Хто брав участь в опитуванні?

В опитуванні взяли участь 340 українських компаній — 136 невеликих бізнесів зі штатом менше ніж 50 працівників, 116 фірм зі 50 – 250 працівниками, 53 організації з 250 – 1000 працівниками та 35 великих компаній зі штатом понад 1 000 фахівців.

Найбільша кількість опитаних роботодавців є представниками сфери торгівлі (29 %), виробництва/будівельного сектору (11,5 %), IT (9 %), промисловості (7,5 %) та сфери послуг (7 %). Також серед компаній-респондентів є представники сільського господарства, банківської сфери та фінансів, транспорту та логістики, маркетингу/реклами/PR, туризму та готельно-ресторанної галузі, юриспруденції, мистецтва та мас-медіа, освіти та науки, державного сектору, HR та управління персоналом, агропромислового комплексу та інших індустрій.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

 

Що було у 2023 із заробітними платами?

Приємно дивує той факт, що понад 60 % опитаних роботодавців (207 з 340) підвищували зарплати всім своїм працівникам у 2023 році. Крім того, 25 % респондентів зазначили, що вони збільшували винагороду, але не всім членам команди. І лише 13 % опитаних представників компаній зовсім не підвищували оклад своїм працівникам.

Результати опитування показують, що зарплата є не єдиною мотивацією, яку пропонують роботодавці сьогодні. Найпопулярнішими додатковими винагородами є фінансові бонуси за результатами роботи (56 %), навчання коштом компанії (45 %), знижки на продукти чи послуги компанії (35 %), медичне страхування (19 %) та харчування коштом компанії (14 %). Лише 14 % опитаних роботодавців (49 з 340) не пропонують команді жодних додаткових бонусів і пільг.

Дослідження підтверджує той факт, що переважна більшість компаній при формуванні компенсаційної політики спираються на загальну ринкову картину — 75 % респондентів платять своїм працівникам за медіаною ринку. Також 15 % опитаних роботодавців зазначили, що вони платять вище медіани ринку, а 10 % зізналися, що платять зарплати, нижчі за ринкові, бо пропонують інші переваги та бонуси.

Вебінар «Трудовий договір з нефіксованим робочим часом»
0 (800) 219-977 •
podpiska@mediapro.com.ua

 

На що чекати працівникам у 2024 році?

Згідно з результатами проведеного опитування, 50 % компаній планують підвищувати працівникам зарплати в наступному році. Крім того, 39 % респондентів зазначили, що розглядають таку можливість, але поки що не прийняли остаточне рішення. А от 11 % компаній однозначно заявили, що не планують збільшувати заробітні плати.

Також роботодавців запитали про те, який відсоток зростання фонду оплати праці вони закладають на перегляд заробітної плати співробітникам у 2024 році у порівнянні з 2023. Результати розподілилися таким чином:

  • 37 % опитаних компаній — на 11-20 відсотків,
  • 30 % — на 1– 10 відсотків;
  • 7 % — на 21 – 30 відсотків.

Експрес-курс «Соціальне страхування по тимчасовій непрацездатності»
0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

Крім цього, 55 % опитаних організацій планують провести 1 хвилю підвищення зарплати працівникам, 39 % — 2 хвилі, 4 % — 3 хвилі та 2 % — 4 хвилі.

Більшість компаній планують перегляд заробітних плат уже взимку та навесні наступного року. Так, 39 % організацій обіцяють підвищити винагороди своїм працівникам у березні – квітні та 37 % — у січні – лютому. Решта компаній, відповідно, планують перегляд окладів пізніше протягом року.

Добірка матеріалів «Особова картка й особова справа: інструкція до застосування» 0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

Джерело: ROBOTA.UA

Передплата

Матеріали до теми


Як робочий час впливає на продуктивність працівника
Організація робочого часу стає стратегічним пріоритетом для роботодавців у сучасному бізнес-середовищі. А визначення оптимальних моделей робочого часу впливає на результативність ...
Щодо обчислення середньої зарплати демобілізованому працівникові
Варто зазначити, що ПФУ у своєму листі від 15 січня 2024 року № 1544-1895/К-03/8-2800/24 надав роз’яснення щодо обчислення середньої зарплати ...