Почала діяти змінена форма повідомлення про прийняття працівника на роботу


Починаючи з 28 липня 2022 року діє постанова Кабінету Міністрів України від 26 липня 2022 року № 835 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413», яка скоригувала форму повідомлення про прийняття працівника на роботу / укладення гіг-контракту.

Зазначимо, що графа 9 «Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу» тепер не заповнюється в разі укладення гіг-контракту / цивільно-правового договору.

Графа 10 отримала уточнену назву «Дата видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу / дата укладення гіг-контракту / дата укладення цивільно-правового договору».

Також слова «працівники на підставі цивільно-правових договорів» замінили на «особи на підставі цивільно-правових договорів».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

ТОП-30 відповідей на запитання кадровиків у воєнний час

Матеріали до теми


Яку роботу можна виконувати дистанційно: Держпраці відповідає на запитання
Законодавство не визначає переліку робіт, які можна виконувати дистанційно. Роботодавець самостійно вирішує, чи є можливість виконувати роботу поза межами підприємства. ...
Анонс нового «КАДРОВИК.UA. Спецвипуску» № 2′ 2022 «Підстави звільнення працівників»
Вийшов новий «КАДРОВИК.UA. Спецвипуск» № 2′ 2022 на тему «Підстави звільнення працівників». У цій частині дізнавайтеся про: найскладніші випадки звільнення: ...