Передплати журнал

Почала діяти змінена форма повідомлення про прийняття працівника на роботу


Починаючи з 28 липня 2022 року діє постанова Кабінету Міністрів України від 26 липня 2022 року № 835 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413», яка скоригувала форму повідомлення про прийняття працівника на роботу / укладення гіг-контракту.

Зазначимо, що графа 9 «Номер наказу або розпорядження про прийняття на роботу» тепер не заповнюється в разі укладення гіг-контракту / цивільно-правового договору.

Графа 10 отримала уточнену назву «Дата видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу / дата укладення гіг-контракту / дата укладення цивільно-правового договору».

Також слова «працівники на підставі цивільно-правових договорів» замінили на «особи на підставі цивільно-правових договорів».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

ТОП-30 відповідей на запитання кадровиків у воєнний час

Матеріали до теми


Зареєстрований безробітний хоче змінити центр зайнятості: чи може він це зробити
Так. Якщо зареєстрований безробітний хоче здійснювати пошук роботи, отримувати виплату матеріального забезпечення в разі безробіття та соціальні послуги в іншому ...
Проєкт наказу щодо виправлення помилок у листках непрацездатності
На сайті профспілок опубліковано проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального страхування України «Про ...