Посадові оклади бюджетникам буде переглянуто


Міністерство економіки України розробило проєкт постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 року № 29 «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Пропонують унести зміни до примітки 1 до додатка 1 до постанови № 1298 і встановити з 1 жовтня 2022 року посадовий оклад працівника 1-го тарифного розряду за ЄТС на рівні 2982 грн, на основі якого рахують посадові оклади за ЄТС у бюджетній сфері.

Водночас для забезпечення диференціації зарплат працівників, які отримують зарплату на рівні мінімальної, у межах фонду оплати праці встановлювати доплати, надбавки, премії з урахуванням складності, відповідальності й умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів роботи.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Простій у воєнний час: оформлення й оплата

Матеріали до теми


Анонс нового «КАДРОВИК.UA. Спецвипуску» № 2′ 2022 «Підстави звільнення працівників»
Вийшов новий «КАДРОВИК.UA. Спецвипуск» № 2′ 2022 на тему «Підстави звільнення працівників». У цій частині дізнавайтеся про: найскладніші випадки звільнення: ...
Лікарі-інтерни з тимчасово окупованих територій: які особливості їхньої роботи
Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) надає можливість лікарям-інтернам, які перебувають на територіях активних бойових дій або на тимчасово ...