...
Реєструйся

Посадові оклади бюджетникам буде переглянуто


Міністерство економіки України розробило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Пропонують унести зміни до примітки 1 до додатка 1 до постанови № 1298 і встановити з 1 жовтня 2022 року посадовий оклад працівника 1-го тарифного розряду за ЄТС на рівні 2982 грн, на основі якого рахують посадові оклади за ЄТС у бюджетній сфері.

Водночас для забезпечення диференціації зарплат працівників, які отримують зарплату на рівні мінімальної, у межах фонду оплати праці встановлювати доплати, надбавки, премії з урахуванням складності, відповідальності й умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів роботи.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Простій у воєнний час: оформлення й оплата

Матеріали до теми


Розрахунковий період для обчислення середньої зарплати для виплати декретних
Допомогу по вагітності та пологах надають застрахованій особі на підставі листка непрацездатності, сформованого на підставі інформації про медичний висновок за період ...
НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...