...
Реєструйся

Посередникам із працевлаштування за кордоном слід подбати про переліцензування до 14 квітня


Міністерство економіки України нагадало ліцензіатам у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які ще не подали міністерству декларацію щодо ведення цієї діяльності, про необхідність зробити це у встановлений термін — до 14 квітня 2024 року.

«14 квітня 2024 року відповідно до закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав трудових мігрантів та боротьби з шахрайством у працевлаштуванні за кордоном» ліцензії, видані суб’єктам господарювання до набрання чинності цим законом, а саме до 14 жовтня 2023 року, втрачають чинність”, — повідомило міністерство в телеграм-каналі.

Читайте також: Фахівці сфери соціального захисту населення зможуть долучитися до кадрового резерву для роботи на ДОТ

Згідно з опублікованими даними, декларацію подають у паперовому або електронному вигляді, у ліцензіата має бути зазначено один із видів діяльності за кодом 78 «Діяльність із працевлаштування», а також зареєстроване місце провадження діяльності.

Крім того, суб’єкт господарювання повинен мати укладений з іноземним роботодавцем зовнішньоекономічний договір (контракт) про надання послуг із посередництва у працевлаштуванні, пошуку та доборі працівників.

Як пояснили в Мінекономіки, після отримання декларації воно здійснює аналіз повноти та достовірності зазначених у декларації відомостей і приймає рішення про включення до переліку протягом 10 робочих днів.

Читайте також: Дискримінація на роботі: виклики для літніх і молодих працівників та їх правовий захист

Джерело: Інтерфакс

Передплата

Матеріали до теми


15 квітня спливає строк сплати роботодавцями санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю звертає увагу роботодавців, що 15 квітня 2024 року спливає строк сплати роботодавцями адміністративно-господарських санкцій, нарахованих за ...
ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...