...
Реєструйся

Фахівці сфери соціального захисту населення зможуть долучитися до кадрового резерву для роботи на ДОТ


Уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку формування кадрового резерву працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України». Вона затверджує механізм створення відповідного резерву.

Це дозволить забезпечити структурні підрозділи та заклади соціального захисту населення, які утворено на ДОТ або які відновили роботу на таких територіях, кваліфікованим персоналом. Що, своєю чергою, сприятиме наданню соціальних послуг і забезпеченню функціонування системи соціального захисту населення на таких територіях.

 

Резерв буде формуватися в електронному вигляді шляхом внесення інформації про фахівців до автоматизованої інформаційної системи «Кадровий резерв фахівців сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України».

Читайте також: Дискримінація на роботі: виклики для літніх і молодих працівників та їх правовий захист

Прогнозується, що такі зміни позитивно вплинуть на:

– рівномірний розподіл навантаження на фахівців сфери соціального захисту населення;

– якість та доступність послуг для громадян у цій сфері.

Мінреінтеграції висловлює вдячність команді Мінсоцполітики, яка розробила проєкт цієї постанови, за конструктив і розуміння проблематики майбутньої деокупації територій.

Читайте також: Перелік професій, які будуть популярні наступні п’ять років

Джерело: Урядовий портал

Передплата

Матеріали до теми


15 квітня спливає строк сплати роботодавцями санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю звертає увагу роботодавців, що 15 квітня 2024 року спливає строк сплати роботодавцями адміністративно-господарських санкцій, нарахованих за ...
ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...