Реєструйся

Постановою Кабміну № 747 внесено зміни щодо оповіщення призовників, військовозобов’язаних та резервістів


Постановою Кабміну від 25 червня 2024 року № 747 змін щодо окремих питань оповіщення призовників, військовозобов’язаних та резервістів до деяких постанов Кабінету Міністрів України.

Зокрема, зміни стосуються:

  1. Пункту 16 Правил надання послуг поштового зв’язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 березня 2009 року № 270 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 23, ст. 750; 2023 р., № 95, ст. 5648) доповнити абзацом такого змісту: «Повістка або у випадках, передбачених законодавством, інший документ про виклик або оповіщення призовників, військовозобов’язаних та резервістів до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, Центрального управління або регіональних органів СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів може бути надіслана рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення.».

Семінар «Робота кадрових підрозділів у тривалий період воєнного стану»

  1. У Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 5, ст. 409; 2024 р., № 49, ст. 2980): 1) в абзаці третьому пункту 32, абзаці другому пункту 47 та абзаці п’ятому пункту 79 слова «рекомендованим поштовим відправленням, поштовим відправленням з оголошеною цінністю з описом вкладення» замінити словами «рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення»; 2) в абзаці другому примітки до додатка 11 до Порядку слова «рекомендованим поштовим відправленням, поштовим відправленням з оголошеною цінністю з описом вкладення» замінити словами «рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення».
  2. У пункті 34 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року № 560 (Офіційний вісник України, 2024 р., № 49, ст. 2979): 1) в абзаці першому слова «рекомендованим поштовим відправленням (поштовим відправленням з оголошеною цінністю з описом вкладення)» замінити словами «рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення»; 2) в абзаці третьому слова «рекомендованим листом з повідомленням про вручення» замінити словами «рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення».

Джерело: Урядовий портал

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Матеріали до теми


У «Резерв+» протягом кількох місяців з’являться нові послуги
Міноборони додає у «Резерв+» зворотний зв’язок для того, щоб люди пріоритезували, який подальший функціонал потрібно запускати у застосунку Мобільний застосунок ...
Затверджено критерії бронювання працівників підприємств, критично важливих для ЗСУ
Наказом Міністерства оборони України від 10 липня 2024 року № 463 затверджено Критерії визначення підприємств, установ, організацій, а також юридичних осіб приватного ...