Позначка зв’язку хвороби або травми з виробництвом у е-лікарняному: як вона встановлюється


Застраховані особи отримують від Фонду соціального страхування України (далі — ФССУ) компенсацію втраченого за час лікування заробітку незалежно від причин настання тимчасової непрацездатності. Виняток — непрацездатність, викликана сп’янінням, протиправною діяльністю тощо.

Проте якщо в загальних випадках розмір допомоги ФССУ залежатиме від тривалості страхового стажу, то в разі травмування під час виконання посадових обов’язків чи профзахворювання Фонд профінансує допомогу в обсязі 100 % середнього доходу незалежно від стажу.

Тож причина непрацездатності є важливим фактором при призначенні допомоги та поданні до Фонду заяви-розрахунку. Однак спочатку для пацієнтів автоматично створюється е-лікарняний із причини «1 — Тимчасова непрацездатність з хвороби або травми, що не пов’язані з нещасним випадком на виробництві».

Якщо є підстави вважати, що випадок стався внаслідок професійної діяльності працівника, одночасно буде розпочато процедуру розслідування. Участь у розслідуванні професійного захворювання або нещасного випадку беруть, зокрема, представники ФССУ — якщо під час розслідування зв’язок із виробництвом буде підтверджено, вони повідомлять про потребу оновити причину непрацездатності в е-лікарняному на:

  • «11 — Тимчасова непрацездатність внаслідок професійного захворювання»;
  • «12 — Тимчасова непрацездатність внаслідок нещасного випадку на виробництві».

Інформацію оновлюють фахівці ФССУ. Зазначений зв’язок із виробництвом відображається як уточнена причина непрацездатності й доступний при перегляді е-лікарняного в особистих кабінетах роботодавця і застрахованої особи.

Джерело: Фонд соціального страхування України

Підстави звільнення працівників

Матеріали до теми


«Лікарняний» під час попередження про звільнення за власним бажанням
Згідно зі статтею 38 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений ...
Печатка на першій сторінці трудової книжки: що варто знати
Пунктом 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту ...