Передплати журнал

Працівник виїхав, заява на відпустку від нього не надходила: як правильно діяти в такій ситуації?


Що робити роботодавцю з працівницею, яка не вийшла на роботу та поїхала закордон з території, на якій не ведуться бойові дії, загрози здоров’ю чи життю немає? Заяв щодо відпустки не надходило. Можна звільняти чи ні? Роз’яснення надає Держпраці.

Звільнення за прогул є видом дисциплінарного стягнення. Процедура притягнення працівника до дисциплінарної відповідальності визначена статтею 149 Кодексу законів про працю України. До застосування дисциплінарного стягнення власник або уповноважений ним орган повинен зажадати від порушника трудової дисципліни письмові пояснення. Відсутність письмових пояснень працівника є підставою для поновлення його на роботі та оплати вимушеного прогулу.

При обранні виду стягнення власник або уповноважений ним орган повинен враховувати ступінь тяжкості вчиненого проступку і заподіяну ним шкоду, обставини, за яких вчинено проступок, і попередню роботу працівника.

Стягнення оголошується в наказі (розпорядженні) і повідомляється працівникові під розписку.

 

Вебінар «Відпустки в період воєнного стану» у форматі запитання-відповідь проходитиме в прямому ефірі на сторінці Facebook, 28 квітня 2022 року, час проведення: 12:30-14:00. Запитання практиків — відповіді експерта як алгоритм застосування законодавства про працю.

 

Якщо працівник є членом профспілкової організації потрібно також одержати згоду профспілки на звільнення.

Порушення процедури звільнення може призвести до виникнення індивідуального спору та подальшого розгляду його у судовому порядку.

Тому, якщо наразі неможливо забезпечити додержання вимог законодавства, в частині одержання пояснень відсутності на роботі та згоди профспілки, краще вирішувати це питання після закінчення війни.

Джерело: Головне управління Держпраці у Київській області

Матеріали до теми


Скорочення штату під час війни: який критерій визначення працівників, що мають переважне право залишитися на роботі
При скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва й праці визначальним критерієм переважного права залишитися ...
Що варто знати про виплату відпускних у період воєнного стану?
Право кожного громадянина на працю та відпочинок гарантовано Конституцією України (статті 43, 45). Законодавством України передбачено надання відпусток для відновлення ...
Грошова допомога від міжнародних організацій: перший етап приймання заявок на її виплату завершено
Наразі громадяни України подали понад 10 мільйонів заявок, у зв’язку із чим тимчасово припиняється збір заявок на платформі «єДопомога» задля ...