...
Реєструйся

Про медогляди працівників та їхню участь у профспілках треба повідомляти через портал ПФУ


Роботодавці повинні подавати відомості щодо належності працівників до професійних спілок та до осіб, які підлягають обов’язковим медичним оглядам. При цьому слід дотримуватися покрокового алгоритму внесення відомостей про участь застрахованих осіб в профспілкових організаціях та про медичний огляд працівників через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Читайте також: Чи потрібно пенсіонеру повідомляти ПФУ про працевлаштування

Інструкції з формування та подання відомостей викладені за посиланням.

 

Формування звернень і подання відомостей

Користувачу-страхувальнику, що зареєструвався на Порталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість сформувати звернення на подання відомостей про участь застрахованих осіб в профспілкових організаціях, підписати відомість КЕП та надіслати його до підсистеми «Звернення» ІКІС ПФУ.

Для цього призначено пункт особистого кабінету користувача «Відомості про участь застрахованих осіб в профспілкових організаціях» (під «Відомості про трудові відносини»).

Читайте також: Чим користуватися при обчисленні середньої заробітної плати для розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах: роз’яснення ПФУ

Аналогічно користувачу-страхувальнику, що зареєструвався на вебпорталі ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість сформувати звернення на подання відомостей про медичний огляд працівників, підписати відомість КЕП та надіслати його до підсистеми «Звернення» ІКІС ПФУ.

Для цього призначено пункт особистого кабінету користувача «Відомості про медичний огляд працівників» (під пунктом «Відомості про участь в профспілкових організаціях»).

Читайте також: Чи потрібно повідомляти ПФУ про втрату пенсійної банківської картки?

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA


Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»

Модуль 1. Особова картка форми № П-2: правила заповнення
Модуль 2. Особова справа: нормативне регулювання та стала практика.

Кожен учасник отримує:

  • 3 відео
  • 1 презентацію у форматі PDF
  • 1 письмову консультацію експерта

тел.: 0 (800) 219-977067-317-5886
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Про перевірку обґрунтованості виданих листів непрацездатності
СИТУАЦІЯ Я власник приватного підприємства — роботодавець. Виникла потреба перевірити обґрунтованість видачі працівнику листка непрацездатності. Чи можу я звернутися до ...
Діють інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою
Національна комісія зі стандартів державної мови затвердила Інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. Відповідне рішення від 22 ...