...
Реєструйся

Професійне перенавчання для людей старшої вікової категорії: діють державні програми


Коли до соціальних служб звертаються люди 50+ із запитом про перенавчання чи роботу, то їм, зазвичай, пропонують дві програми.

  1. Перша — від Державної служби зайнятості. Це програма для людей 45+, коли ця категорія людей, за спеціальними ваучерами може отримати перенавчання та бути потрібною на ринку праці. Ця програма дає свої результати. Багато людей приходять до соціальної сфери саме через цю програму. 

Зразки документів • Посадові інструкції • Робочі інструкції
Для довідок: 0 (800) 219-977

  1. Друга програма — суто соціальна: університети третього віку, які доступні з 45 років.

 

Які є пропозиції щодо отримати нової професії

В Україні працює понад 150 таких університетів, які мають на меті надати нові знання, які допоможуть людині старшого віку здобути нові навички та навіть отримати нову професію.

В Україні також існують гранти для відкриття власного бізнесу.

Для людей старшого віку програма самозайнятості також доступна і є дуже гарною можливістю для тих, хто вирішив відкрити власний бізнес, навіть у поважному віці. Заступниця міністра наголошує, що для таких людей головне наважитись відкрити власну справу і піти навчатися на відповідні курси. 

Джерело: Міністерство соціальної політики

Семінар «Робота кадрових підрозділів у тривалий період воєнного стану»

Матеріали до теми


Програми професійній адаптації ветеранів з подальшим працевлаштуванням: Уряд ухвалив нову постанову
У вівторок, 9 липня, Кабінет Міністр України ухвалив важливу постанову, необхідну для забезпечення професійної адаптації ветеранів і ветеранок війни, членів ...
Стартує онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців
Онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців із можливістю подальшого працевлаштування розпочне роботу завдяки Happy Monday разом з міжнародною платформою ...