...
Реєструйся

Професійний навчальний курс «ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНОГО ДІЛОВОДСТВА»


Журнал «Діловодство» пропонує вашій увазі навчальний курс «Організація загального діловодства» для діловодів, секретарів, керівників структурних підрозділів, працівників архівів тощо.

Курс розроблено спеціально для тих, кому доводиться займатися питаннями реєстрації документів, розробленням шаблонів документів компанії, оформленням і виконанням документів тощо.

Навчальна програма охоплює основні теми, необхідні для вирішення загальних питань роботи з різними видами документів і організації діловодства в компанії з урахуванням вимог нового стандарту ДСТУ 4163:2020.

У матеріалі докладно описані кроки роботи з документами. Автор курсу робить посилання на нормативні документи, які, зокрема, описують чіткі вимоги до наявності й оформлення реквізитів для різних видів документів, що створюються в компанії.

Щоб дізнатися подробиці про курс, переходьте за посиланням.

 До курсу додаємо БОНУС — тести з діловодства для самоперевірки. Запитання тестів допоможуть зорієнтуватися, чи маєте прогалини у знаннях.

 ВИДАЄМО СЕРТИФІКАТ! Ви можете замовити іменний сертифікат від Академії трудових відносин про проходження навчання за телефоном 0 800 219 977.


Автор курсу
Олена Загорецька,
Є однією з розробників, зокрема, ДСТУ 4163:2020 «Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів», що набрав чинності 01.09.2021 року.
Курім цього, пані Загорецька — старший науковий співробітник відділу архівознавства і документознавства Інституту архівознавства Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського НАН України, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, член Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України.

Матеріали до теми


Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці
Ухвалена ініціатива Мінветеранів щодо спрощеної процедури подання та встановлення статусів особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих військовослужбовців ...
Алгоритм подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування
Роботодавці подають трудові книжки працівників на оцифрування на порталі portal.pfu.gov.ua Першочергово подаються відомості про осіб, які найближчим часом набувають права ...
У Комітеті з питань соціальної політики відбулося обговорення стану адаптації трудового законодавства України до положень права ЄС
Повідомляємо, що 9 квітня 2024 року під головуванням заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту ...