...
Реєструйся

Проєкт «Робота та відновлення»: роботодавці отримали понад 3 тисячі резюме


З моменту запуску проєкту «Робота та відновлення» пропозиції посад від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури, зібрали 380 тисяч переглядів, а вебсторінку проєкту переглянули понад 36 тисяч разів.

На сторінці проєкту можна знайти перелік посад від наших профільних організацій у сфері відновлення регіонів, транспортної інфраструктури та звʼязку. Користувачі можуть відсортувати пропозиції за сферою, географією чи роботодавцем.

Добірка матеріалів «Особова картка й особова справа: інструкція до застосування»
0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

 

Які можна зробити попередні висновки

Перші результати роботи проєкту свідчать про високий попит на роботу у сфері відновлення і розвитку інфраструктури. Підприємства галузі отримали тисячі резюме від кандидатів. Проєкт розвивається, і ми регулярно оновлюємо перелік актуальних вакансій на сайті.

Так, за даними порталу robota.ua, з моменту запуску проєкту було отримано 3,3 тисячі відгуків від кандидатів, при цьому пошукачі сконтактували з роботодавцями 9,8 тисячі разів. Найбільш популярними виявилися вакансії середньої або вищої управлінської ланки.

Проєкт був створений разом з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Укрпоштою та Укрзалізницею, за підтримки громадської спілки UNITE Українська інфраструктурна асоціація, а також порталу robota.ua.

Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»
0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

Джерело: Урядовий портал

Кадрова система «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


За невиконання нормативу з працевлаштування людей з інвалідністю обсяг нарахованих штрафів перевищив план у 34 рази
За невиконання нормативу з працевлаштування людей з інвалідністю обсяг нарахованих штрафів перевищив план зі стягнення санкцій у 34 рази. Замість ...
Анонс журналу «Діловодство» № 1, 2024 (лютий)
У Живому журналі e.dilovodstvo.com доступний свіжий випуск «Діловодство».   ДІЛОВОДСТВО Накази з адміністративно-господарських питань Функціональне призначення наказів із адміністративно-господарських питань ...