Проєкт «єРобота»: що він передбачає


З 1 липня стартувала програма «єРобота». Заявку на безповоротний грант для власної справи можна подати через «Дію».

«Як і обіцяли, запускаємо програму «єРобота». Це гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри. Це шість проєктів, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць», підкреслив Денис Шмигаль.

Перша програма в межах «єРобота» це гранти до 250 тисяч гривень на будь-який мікробізнес. Друга гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері перероблення. Окрім цього, у межах проєкту можна отримати гранти на висадку нових садів (до 400 тис. грн за 1 га), побудову нових теплиць (до 7 млн грн), стартапи в ІТ, а також навчання нових навичок у сфері інформаційних технологій.

Перші п’ять програм передбачають гранти за умови створення нових робочих місць. Кошти можна витратити на купівлю нового обладнання, матеріалів та інструментів. Має бути чіткий та продуманий бізнес-план. Програми так само передбачають співфінансування з боку власника бізнесу та сплату податків. Грантами зможуть користуватися як нові підприємці, так і ті, хто вже має власну справу й хоче її розширити.

Джерело: Управління Держпраці у Чернівецькій області

мініКУРС: «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Матеріали до теми


Печатка на першій сторінці трудової книжки: що варто знати
Пунктом 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту ...