Військовослужбовців звільнено від сплати військового збору: Закон набув чинності


З 9 липня почав діяти Закон України від 19 червня 2022 року № 2308-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь у бойових діях в умовах воєнного стану».

Відтепер не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення:

  • військовослужбовців та працівників ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби;
  • працівників правоохоронних органів;
  • осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їхньої безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії РФ.

Прогнозовано, що ці нововведення сприятимуть покращенню матеріального становища військовослужбовців та інших осіб, які безпосередньо беруть участь у бойових діях.

Бажаєте дізнатися більше про військовий облік — проходьте навчання на курсі «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія».

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН Бізнес

Матеріали до теми


Аграрії звертаються з проханням про розширення можливості бронювання працівників
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулася до Міністерства економіки України з проханням ініціювати зміни до законодавства й розширити можливості для ...
ФССУ інформує, що прийом у Марганецькому відділенні тимчасово зупинений
Унаслідок масованого обстрілу реактивними снарядами з тимчасово окупованої території 10 серпня 2022 року було пошкоджено приміщення Марганецького відділення управління виконавчої ...