Реєструйся

Прийом повторних заявок від ВПО планують продовжити: до якого числа


Усі внутрішні переселенці, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок «Дія», але не отримали її, зможуть повторно подати заявку до 1 грудня.

Заплановано, що відповідні законодавчі зміни Уряд затвердить найближчим часом. Варто зазначити, що наразі прийом таких заявок триває до 1 жовтня.

Додамо: щоб подати повторну заявку, необхідно прийти особисто до органу соціального захисту й написати ще одну заяву. Або ж надіслати її поштою.

Органи соцзахисту зобов’язані прийняти в людини повторну заяву й розглянути її — навіть якщо вона зараз не може підтвердити подання першої заяви до 30 квітня.

У разі виникнення проблем у ВПО при поданні заяв чи взятті на облік, звертайтеся до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України:

  • 15–48 — цілодобова гаряча лінія з кризових питань;
  • +38 (096) 078 84 33 — гаряча лінія для дзвінків з-за кордону й із ТОТ, WhatsApp / Telegram / Viber;
  • +38 (066) 813 62 39 — гаряча лінія Уповноваженого з питань ВПО.

Реєструйтеся на курс «Зміни законодавства: оптимізація трудових відносин».

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...