Реєструйся

Питання відряджень бюджетників буде визначати Кабмін


21 липня 2023 року набирає чинності Закон України від 29 червня 2023 р. № 3166-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».

Серед його норм — доповнення до Прикінцевих положень Закону України від 3 листопада 2022 року № 2710-IХ «Про Державний бюджет України на 2023 рік».

Зокрема, передбачено, що суми та склад витрат на відрядження, порядок звітування про використання коштів, виданих на відрядження, та інші питання щодо відшкодування витрат на службові відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Відрядження працівника, що працює з неповним робочим часом: як табелювати – читайте у журналі «КАДРОВИК.UA»

При цьому наразі суми та склад витрат на відрядження державних службовців, та інших працівників бюджетної сфери, визначає постанова Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 року № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів».

Проте вона не визначає чітко порядок звітування про використання коштів, виданих на відрядження. Ці моменти більш деталізовані в Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 року № 59.

Відрядження та «лікарняний» – читайте у журналі «КАДРОВИК.UA»

Тож схоже тепер усі питання відряджень працівників, які здійснюються бюджетним коштом, буде визначати Кабмін.

Нагадаємо, що оновлена форма звіту про використання коштів на відрядження або під звіт діє із 13 липня.

Читайте також:

Джерело: LIGA ZAKON

Сервіс «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» для кадровика

Матеріали до теми


Військовослужбовці зможуть залишатися на військовій службі понад граничний вік перебування на ній: законопроєкт № 10084
У Верховній Раді України 25 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до частини 2 статті 22 Закону ...
Який новий розмір матеріальної допомоги держслужбовцям — постанова Кабміну
Постановою від 08 вересня 2023 року № 957 Кабмін вніс корективи до пункту 2 Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги ...