...
Реєструйся

Сертифікацію фахівців НКЦПФР скасовано


НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) керуючись новим законодавством, повністю скасовує свої нормативні акти про сертифікацію фахівців. 

Відтепер працівникам всіх професійних учасників ринків капіталу не потрібен сертифікат як для отримання ліцензії, так і для провадження професійної діяльності, не лише під час дії військового стану, а й після його закінчення.

«Від початку нашої каденції ми боролися з цією застарілою конструкцією, коли працівник та директор повинні були кожні три роки отримувати сертифікат. Ми доклали багато зусиль на цьому шляху, щоб сьогодні ми могли сказати — сертифікати не потрібні. Нарешті цей архаїзм в минулому. Це лише початок, ми рішуче налаштовані переформатувати функціонал регулятора, стати доступними та зручними для учасників ринку», —  повідомив Голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Травнева акція

Комісією прийнято рішення про визнання таким, що втратило чинність Положення про сертифікацію фахівців з питань ринків капіталу та організованих товарних ринків (рішення від 13 серпня 2013 року № 1464). Це стало можливим завдяки змінам у переліку повноважень регулятора, внесеними Законом України від 22 лютого 2024 року № 3585-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках». Зокрема, у Комісії наразі відсутні повноваження щодо сертифікації фахівців.

Джерело: Урядовий портал

Вебінар «Уникаємо типових помилок в питаннях діловодства: вимоги, приклади з практики»

Матеріали до теми


Першочергово розв’язати питання безбар’єрності потрібно у сфері працевлаштування — така думка 57 % опитаних
Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження ...