Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Що підготувала читачам редакція газети «Кадри і зарплата» у випуску № 10 (106), 2018

Дата публікації: 16.05.2018
Чи передбачена законодавством додаткова відпустка працівнику — «багатодітному» батьку?
Працівник загубив листок непрацездатності, не надавши його за місцем основної роботи та за сумісництвом. Що робити працівнику в такій ситуації?
Працівниця, що має двох дітей віком до 15 років (2 і 5 років), перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Чи має вона право на соціальну відпустку за цей період, передбачену ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР?
На ці та інші запитання наших читачів знайдете відповідь у матеріалі Ольги Харечко, головного редактора журналу «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA», у газеті «Кадри і зарплата» № 10 (106), 2018.

Придбати газету Архів видання