...
Реєструйся

Ще одну категорію осіб хочуть звільнити від мобілізації: законопроєкт № 9631-1


У Верховній Раді група народних депутатів зареєструвала проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо забезпечення кожному права на захист в умовах воєнного стану» (№ 9631-1).

Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України від 21 жовтня 1993 року № 3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації адвокатів. Зокрема, пропонується встановити, що у період дії правового режиму воєнного стану в Україні, не підлягають мобілізації адвокати, які були включені до Єдиного реєстру адвокатів України до дня введення воєнного стану в Україні та щодо яких не внесено відомостей про зупинення адвокатської діяльності до Єдиного реєстру адвокатів України.

Замовляйте добірку «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика. Оновлене видання»

Нагадаємо, що 21 серпня 2023 року до Верховної Ради України внесено проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо забезпечення кожному права на захист в умовах воєнного стану» (№ 9631). Він передбачає звільнення від призову на військову службу адвокатів, що мають стаж адвокатської діяльності не менше десяти років, або включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правничу допомогу.

Послуги з військового обліку • Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Матеріали до теми


Роботодавцям нагадали про штрафи за порушення правил мобілізації
В Україні військовозобов’язані можуть отримати повістку від свого роботодавця  просто на робочому місці. Також Міноборони зобов’язало роботодавців проконтролювати, аби їхні ...
Оновити дані військовозобов’язаним можна і без візиту до ТЦК: пояснює воєнком
Заступник начальника мобілізаційного відділу ТЦК Солом’янського району Києва — підполковник Павло Литвин розповів, у якому випадку для оновлення даних потрібно приходити саме ...