Передплати журнал

Штраф у 10-кратному розмірі мінімальної ЗП за порушення вимог щодо реклами про вакансію


На сайті Мінекономіки презентовано проєкт постанови КМУ «Про затвердження порядку сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафів за порушення вимог закону України «Про рекламу» щодо реклами про вакансії (прийом на роботу)».

Нагадаємо, що статтею 241 Закону України 3 липня 1996 року № 270/96-ВР «Про рекламу» містить вимоги до рекламодавців — замовників реклами про вакансії (прийом на роботу) для її виробництва та/або розповсюдження. Зокрема, забороняється в рекламі про вакансії (прийом на роботу) зазначати вік кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі, висувати вимоги, що надають перевагу жіночій або чоловічій статі, представникам певної раси, кольору шкіри (крім випадків, визначених законодавством, та випадків специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі), щодо політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших об’єднаннях громадян, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

За порушення вимог цієї статті рекламодавець сплачує до держбюджету штраф у 10-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент вчинення порушення, у встановленому КМУ порядку.

Тож проєкт постанови, розробленої Мінекономіки, визначає процедуру сплати рекламодавцями до державного бюджету штрафу за порушення вказаних законодавчих вимог.

Штраф сплачуватимуть на підставі розпорядчого документу Держпраці про накладання штрафу, прийнятого на підставі акту перевірки за результатами розгляду справи, дослідження матеріалів та вирішення питання щодо наявності підстав для накладення штрафу (розпорядження або іншого розпорядчого документу).

Рекламодавці сплачуватимуть суму штрафу в держбюджет за місцем їх державної реєстрації на рахунки, відкриті в органах Державного казначейства.

Строк для сплати штрафу — 15 днів з для отримання розпорядчого документу Держпраці.

У разі несплати штрафу упродовж 15 календарних днів з дня вручення або направлення розпорядчого документа, якщо цей розпорядчий документ не був оскаржений до органу держнагляду (контролю) та/або в судовому порядку та залишений в силі, суму штрафу стягуватимуть в судовому порядку.

Джерело: ЛІГА.ЗАКОН

 

Головна подія року для кадрової спільноти вже незабаром. Детальніше тут.

Матеріали до теми


Компенсація витрат у розмірі ЄСВ: хто може претендувати
Претендувати на виплату компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ) можуть: Суб’єкти малого підприємництва, що ведуть діяльність ...