Передплати журнал

Скан-копії трудових книжок працівників передпенсійного віку потрібно буде подавати до ПФУ першочергово


Пенсійний фонд України повторно оприлюднив постанови правління Пенсійного фонду України «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок».

Постановою пропонується визначити, що відомості про трудову діяльність працівника в електронній формі подаються в будь-який період упродовж 5 років з дня набрання чинності Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» з урахуванням першочергового подання та опрацювання відомостей про трудову діяльність осіб, яким до настання пенсійного віку залишилося 2 і менше років, та про трудову діяльність осіб за період до 1 липня 2000 року.

При цьому уточнюється, що сканувати потрібно лише сторінки трудової книжки, до яких внесено записи.

Джерело: Бухгалтер 911

 

Щоб дізнатися більше про законодавчі зміни та отримати найактуальнішу інформацію за такими темами як: строкові трудові договори, дистанційна робота, військовий облік з урахуванням останніх змін, соціальні відпустки, автоматизація кадрових процесів — долучайтесь до наймасштабнішої події року для кадровиків — Всеукраїнського кадрового форуму!

Матеріали до теми


Скорочення штату під час війни: який критерій визначення працівників, що мають переважне право залишитися на роботі
При скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва й праці визначальним критерієм переважного права залишитися ...