Реєструйся

Скільки працівників не вистачає українському ринку праці: підрахунки Мінекономіки


Україні впродовж наступних десяти років доведеться додатково залучити 4,5 млн співробітників на ринок праці, щоб здійснити повоєнне відновлення. Відповідний прогноз дало Міністерство економіки під час семінару з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Міжнародною організацією праці (МОП).

«Відновлення ринку праці — це не наслідок перемоги, це шлях до перемоги», — наголосила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Вебінар «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу» – вичерпно про написання вакансій і про те, як законно оформити відмову кандидату.

Зазначається, що ще до початку повномасштабного вторгнення Україна стикалася з нестачею робочої сили, проте зараз, коли понад 6 млн українців були змушені виїхати за кордон, ситуація з робочою силою в країні стала ще критичнішою.

Зазначається, що МОМ та МОП планують і надалі підтримувати Мінекономіки у прокладанні шляху до відновлення ринку праці для досягнення ключових пріоритетів.

Джерело: Судово-юридична газета

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Особливості роботи працівників, які були залучені до трудової повинності або суспільно корисних робіт
Частиною третьою статті 20 Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану» передбачено, що ...
Єдиний реєстр кваліфікацій замість КП та ДКХП будуть доопрацьовувати: законопроєкт № 9630/П
У Верховній Раді України 20 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Постанови про прийняття за основу проєкту Закону України про внесення ...