Скільки виплачено допомоги за листками непрацездатності з початку війни?


З початку війни Фонд соціального страхування України (далі — ФССУ) виплатив застрахованим особам з усієї України понад п’ять мільярдів гривень за листками непрацездатності — допомогу отримав майже один мільйон українців.

Найбільше виплат отримали застраховані особи, працевлаштовані в київських роботодавців, — майже 1,2 мільярда гривень. На другому місці за обсягом виплат перебувають працівники Дніпропетровщини (виплачено 461 мільйон гривень), а на третьому — Львівщина (виплачено 408,6 мільйона гривень).

Щоб забезпечити виплати допомоги за листками непрацездатності попри чисельні складнощі проведення фінансування на тимчасово окуповані території, для українців, чиї роботодавці залишилися в окупації, не виходять на зв’язок або не мають можливості гарантувати виплату працівникам отриманих від ФССУ коштів, фахівці Фонду напрацювали механізм призначення виплат без залучення роботодавця. У таких випадках виплати призначаються застрахованій особі напряму — для цього необхідно звернутись у будь-яке зручне відділення Фонду, яке має можливість продовжувати роботу.

Нагадаємо, що дата фінансування допомог прямо залежить від дати прийняття заяви-розрахунку, яку роботодавець подає до ФССУ за листком непрацездатності працівника.

Джерело: Фонд соціального страхування України

Матеріали до теми


Інформація для переселенців, які шукають роботу: Мінцифри надало перелік держпослуг на Гіді
Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись від війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому Міністерство ...
Щомісячні страхові виплати ФССУ в серпні: яку суму вже перераховано
Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України впродовж серпня вже отримали майже 47 тисяч потерпілих на виробництві й членів ...