Передплати журнал

Соціальна й професійна адаптація захисників і членів їхніх родин: постанову ухвалено


Кабінет Міністрів України ухвалив розроблену Міністерством у справах ветеранів України постанову, яка передбачає впровадження механізму організації забезпечення соціальною та професійною адаптацією українських захисників і захисниць та членів їхніх родин як складової системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

Відповідні зміни внесені до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 179 і від 21 червня 2017 року № 432.

Ними передбачено впровадження різних рівнів перепідготовки, підвищення кваліфікації та можливості розроблення і реалізації короткострокових освітніх програм за професіями, затребуваними на ринку праці під час відновлення країни.

Ідеться про військовослужбовців, які звільняються або звільнені з військової служби, осіб із числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Україною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України й постраждалих учасників Революції Гідності.

«Розроблені Мінветеранів на виконання доручення Прем’єр-міністра України зміни до чинних нормативно-правових актів передбачають впровадження дієвого механізму організації соціальної, професійної адаптації наших захисників та захисниць як складової системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя, — наголосила Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. — Ми маємо створити всі необхідні умови, щоб зі здобуттям Україною перемоги наші Воїни мали можливість долучитися до відновлення країни, стати в стрій на економічному фронті як «Воїни відновлення».

Новинка! Пакет кадровика «Оптимальний». На річне оформлення пакета діє знижка 15 %.

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Грошова допомога від Естонської ради у справах біженців
Естонська рада у справах біженців виплачуватиме грошову допомогу громадянам України, які постраждали від війни. Пріоритет надається найбільш вразливим категоріям населення. ...
Компенсація витрат у розмірі ЄСВ: хто може претендувати
Претендувати на виплату компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ) можуть: Суб’єкти малого підприємництва, що ведуть діяльність ...