Реєструйся

Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків


Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для людей, що хочуть набути практичних і дієвих навичок для старту кар’єри в ІТ. Курс розробили продуктові компанії з Netpeak Group — Tonti Laguna Mobile і Saldo Apps.

На інтернів чекають лекції від професіоналів, практичні завдання та співбесіди з керівниками Tonti Laguna Mobile і Saldo Apps. Після курсу найкращим учням може бути запропонована робота над продуктами компаній.

Цей набір для продактів-початківців від Netpeak Group буде вже третім, викладачами є спеціалісти компаній, включно з менеджерами C-рівня, а все навчання побудовано на реальних бізнес-завданнях і процесах.

Набір триватиме з 3 до 16 жовтня, навчання безоплатне.

Вигідна ціна! WORKBOOK «Класифікатор професій: обираємо назви посад без помилок». Замовляйте просто зараз.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


За яких умов роботодавець може звільнити працівника через неможливість забезпечити його роботою внаслідок бойових дій
Роботодавець може звільнити працівника за своєю ініціативою, якщо не може забезпечити його роботою, що безпосередньо пов’язано з повним знищенням виробничих, ...
Нещасний випадок на виробництві: чи нараховувати ЄСВ
Роботодавець надає та оплачує застрахованим особам відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із Законом України від ...