Реєструйся

Створено Всеукраїнську карту правових потреб


Відтепер всю важливу інформацію про систему безоплатної правової допомоги (далі — БПД) зібрано та внесено на Всеукраїнську карту правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги. Фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги сформували перелік ключових напрямів розвитку системи безоплатної правової допомоги.

«Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги орієнтована, насамперед, на клієнтів системи БПД. Вона буде цікавою також для тих, хто цікавиться правовою тематикою та можливостями захисту прав у своїй громаді»,  — зазначила директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Карта містить такі елементи: 

  • контакті дані регіональних, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги;
  • статистичні дані щодо діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги;
  • перелік основних правових питань у розрізі кожного місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що є актуальними для кожного регіону;
  • реєстр організацій-партнерів та неурядових провайдерів правової допомоги;
  • інформацію про міжрегіональні ресурсно-комунікаційні платформи.

Карта не викличе складнощів у користуванні. Достатньо обрати певний регіон та переглянути елементи, розташовані ліворуч від карти. Кожен елемент позначено відповідною піктограмою, що однакові для всіх областей. Такий ресурс допоможе швидко зорієнтуватися, де знаходиться відповідний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги, які питання найчастіше виникають у жителів певного регіону, в яких організаціях та установах можуть надати консультацію тощо.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації