...
Реєструйся

У Львові відкрили перший центр рекрутингу до ЗСУ


У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії, що є пілотним проєктом Міністерства оборони спільно з Львівською міською радою, повідомляє Львівський обласний ТЦК та СП.

У новому центрі, розташованому за адресою вул. Костя Левицького 67, кожен бажаючий матиме змогу отримати актуальну інформацію про вакансії у Збройних Силах України. Протягом робочих днів у приміщенні працюватимуть п’ять рекрутерів, готових консультувати усіх охочих.

Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Формат (розмір): 210×297 мм • Обсяг: 60 с.

«Важливо, що центр не матиме відношення до структур ТЦК, а рекрутери не є військовослужбовцями. Тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації», — зазначається в повідомленні.

 

Цей ініціативний крок спрямований на полегшення процедури вступу до військової служби та забезпечення належної інформаційної підтримки для тих, хто має бажання вступити до Збройних Сил України.

Послуги з військового обліку • Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977

Джерело: СУДОВО-ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Матеріали до теми


Президент зареєстрував законопроєкт про демобілізацію військовослужбовців-строковиків
Президент України зареєстрував у парламенті проєкт Закону про внесення змін до глави ХІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 25 березня ...
Бронювання працівників підприємств ОПК: критерії та документи
У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України оновили критерії для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної ...