Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

У якому розмірі провадиться оплата за роботу в нічні зміни?

Дата публікації: 16.06.2020

КАДРОбудні. Вівторок. Робочий час, трудова книжка, інструкції, локальні акти

У якому розмірі провадиться оплата за роботу в нічні зміни?

Нічним вважається час з 22.00 до 6.00 (частина третя ст. 54 КЗпП). Робота в нічний час оплачується в підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 % тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час (ст. 108 КЗпП).

Читайте також статтю Соломонова Станіслава «Підсумований облік робочого часу: як правильно складати графіки змінності» — передплатникам журналу доступна за посиланням у Живому журналі «КАДРОВИК.UA» 
Передплачуйте паперову версію «КАДРОВИК.UA»!