Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Як формувати спеціальні вимоги до претендентів на посади держслужби категорій «Б» і «В»

Дата публікації: 16.06.2020

На допомогу кадрових службам держорганів НАДС підготувало Методрекомендації щодо визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад держслужби категорій «Б» і «В». Їх затвердили наказом від 4 червня 2020 року № 94-20.

Спеціальні вимоги рекомендують визначати з урахуванням спеціальних законів, що регулюють діяльність відповідного держоргану, положення про держорган, завдань та змісту роботи, яку зобов’язаний виконувати державний службовець відповідно до положення про структурний підрозділ та посадової інструкції. Їх описують за рівнем деталізації, достатнім для відбору осіб, які претендують на зайняття посад держслужби, з одночасним зазначенням компонентів кожної такої вимоги.

При розробленні спеціальних вимог радять визначати від трьох до п’яти вимог до компетентності, які відповідають категорії посади, а також завданням та обов’язкам за посадою, необхідним для забезпечення ефективного виконання завдань і функцій структурним підрозділом та/або держорганом.

Також рекомендують формувати заявку на добір персоналу, в якій треба зазначати:

— інформацію про посаду (посади) відповідно до положення про держорган, положення про структурний підрозділ, посадової інструкції, структури, штатного розпису;

— завдання та обов’язки за посадою, необхідні для забезпечення ефективного виконання завдань і функцій структурним підрозділом та/або держорганом;

— вимоги до досвіду роботи, освіти, професійних знань, компетентностей особи, яка здатна ефективно виконувати завдання та обов’язки за посадою.