Передплати журнал

Український ветеранський фонд: які зміни ухвалено щодо його функціонування


27 серпня на засіданні Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ветеранського фонду. Їх розробили фахівці Мінветеранів і Фонду для ефективнішої підтримки ветеранів і членів їхніх сімей, а також родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України під час воєнного стану коштом Фонду.

«Ухвалені зміни відкривають нові можливості для ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив, розвитку яких сприяє Український ветеранський фонд, що діє при Мінветеранів. По-перше, ми зможемо надавати мікрофінансування не лише з числа ветеранів і членів їхніх сімей — внутрішньо переміщених осіб. А по-друге, ми зможемо фінансувати конкурсні програми», — зазначає виконавча директорка Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова.

Також Фонд зможе використовувати бюджетні кошти для надання підтримки не лише ветеранам-діючим військовослужбовцям і членам їхніх сімей, які наразі захищають рідну країну в лавах Збройних Сил України, а й тим, хто служить в інших військових формуваннях, створених відповідно до чинного українського законодавства. Зокрема, у добровольчих формуваннях територіальних громад.

«Мінветеранів разом з Урядом, Офісом Президента, депутатами профільного парламентського комітету робить все можливе для належної соціальної підтримки українських ветеранів, родин наших Захисників та Захисниць в умовах воєнного стану, їхньої успішної інтеграції у громади та економіку. Дякую всім за підтримку та співпрацю! Переможемо!», — наголосила Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Зазначимо, що фахівці Міністерства у справах ветеранів України розробили законопроєкт про підтримку ветеранського підприємництва та ветеранських ініціатив. Він вже пройшов комітетські слухання в Парламенті й рекомендований до ухвалення Верховною Радою як Закону України.

Джерело: Урядовий портал

Простій у воєнний час: оформлення й оплата

Матеріали до теми


ФССУ повідомляє про збільшення розміру щомісячних компенсацій за здійснення догляду за потерпілими
З 1 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного й стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які в ...
Додаткова грошова допомога для жителів щойно звільнених територій
З наступного місяця жителі щойно звільнених від окупанта територій отримуватимуть додаткову грошову допомогу в розмірі 2200 грн. Про це повідомила ...