Реєструйся

УРЯД ВИДІЛИВ КОШТИ НА ЗАРПЛАТУ АДВОКАТАМ БЕЗОПЛАТНОЇ ДОПОМОГИ


Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству юстиції на 2018 рік. Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 р. № 913-р.

Зменшуються видатки на виконання рішень закордонних юрисдикційних органів, прийнятих за наслідками розгляду справ проти України, – на суму 142 000 тисяч гривень.

Відповідно збільшується сума видатків для забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, а також забезпечення представництва України в Європейському суді з прав людини – на 89 304,5 тисяч гривень і на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги – на 42 525,5 тисяч гривень.

На 170 тисяч гривень збільшуються видатки на виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України, а видатки на проведення судової експертизи, а видатки на розробку методики проведення судових експертиз встановлюються на рівні 10 000 тисяч гривень.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Підвищена податкова соціальна пільга для студента: запитання — відповідь ДПС
Запитання: Який документ повинен надати студент роботодавцю для застосування підвищеної податкової соціальної пільги до заробітної плати? Відповідь: Відповідно до підпункту ...
До чого може призвести зловживання статусом безробітного?
Державна служба зайнятості попереджає осіб, які перебувають у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, і паралельно мають інший дохід, про ...