Реєструйся

Уряд затвердив порядок формування кадрового резерву освітян для роботи на деокупованих територіях


Затверджено порядок формування кадрового резерву освітян для роботи на деокупованих територіях. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв під час засідання 17 жовтня. Акт розроблений за дорученням Віце-прем’єр-міністра України — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Пріоритетне право на призначення на посади у закладах освіти на ДОТ серед осіб, зарахованих до резерву, мають:

– особи зі статусом ветерана війни;

– внутрішньо переміщені особи;

– особи, які займали цю посаду до окупації території, призупинення діяльності закладу освіти у зв’язку із веденням активних бойових дій, тимчасовою окупацією території;

– особи, які повернулись із полону.

Читайте також: Про мобілізацію жінок і студентів та відстрочку від військової служби

Кандидати мають звернутися до місцевого органу управління у сфері освіти: особисто або подати поштою чи електронною поштою анкету та копії необхідних документів про освіту.

 

Формування кадрового резерву дасть змогу заздалегідь планувати кадрове забезпечення закладів освіти на звільнених від ворога територіях.

«Дякую Міністерству освіти і науки за розроблення механізму формування кадрового резерву працівників освіти на деокупованих територіях. Це забезпечить відновлення освітнього процесу в цих регіонах, а також допоможе працевлаштуватися освітянам, які через воєнні дії втратили роботу», – зазначила Ірина Верещук.

Читайте також: Для бронювання працівників затвердили Критерії критичної важливості підприємств водного господарства

Джерело: Урядовий портал

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Матеріали до теми


Ведення військового обліку: дещо про повідомлення про уточнення даних
ЗАПИТАННЯ Чи потрібно відповідальному за ведення військового обліку подавати в ТЦК та СП повідомлення про уточнення даних працівниками підприємства?   ...