...
Реєструйся

Верховна Рада підтримала у першому читанні проєкт Держбюджету на 2024 рік


Верховна Рада 19 жовтня завершила процес розгляду проєкту держбюджету ’2024 у першому читанні.

Так, Верховна Рада України прийняла постанову Верховної Ради щодо висновків та пропозицій до проєкту Закону про Державний бюджет України на 2024 рік.

За відповідне рішення проголосували 285 народних депутатів.

Читайте також: Особливості звільнення держслужбовців у разі виходу на пенсію

Під час підготовки документа до першого читання народними депутатами, фракціями, групами та комітетами Верховної Ради було надано 1620 пропозицій до проєкту Держбюджету ’2024, поданого Урядом до Парламенту 15 вересня.

Бюджетний Комітет 15 жовтня підтримав проєкт держбюджету на 2024 рік в першому читанні та проєкт Бюджетних висновків до нього.

Міністр фінансів подякував народним депутатам за конструктивну дискусію і розуміння важливості ухвалення державного бюджету.

Читайте також: Який новий розмір матеріальної допомоги держслужбовцям — постанова Кабміну

«Пріоритети головного фінансового документа визначені необхідністю якомога скоріше наблизити перемогу України, акумулювати максимальний ресурс на сектор безпеки і оборони, забезпечити соціальний захист населення. Продовжуємо активно співпрацювати з міжнародними партнерами для залучення необхідного пільгового зовнішнього фінансування на 2024 рік», — прокоментував Міністр фінансів Сергій Марченко.

Слід зазначити, що, відповідно до регламенту ВРУ, Кабінет Міністрів у двотижневий термін має передати до Верховної Ради проєкт Держбюджету ’2024 до другого читання.

Читайте також: Про нові вимоги щодо підтвердження витрат у відрядженні для держслужбовців та бюджетників

Джерело: Урядовий портал

Щорічні відпустки: планування і надання. Спецвипуск № 4, 2023

Матеріали до теми