...
Реєструйся

Відновлення збереження середнього заробітку працівників на час призову: новий законопроєкт


Народні депутати пропонують відновити гарантії для працівників на час призову на військову службу щодо збереження середнього заробітку. Відповідний законопроєкт від 25 липня 2022 року № 7584 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо відновлення гарантій для працівників на час призову на військову службу та запровадження механізму державної компенсації витрат на оплату праці таких працівників на час призову» зареєстровано у Верховній Раді України.

Також проєктом запропоновано визнати заборгованістю держави перед підприємством, установою, організацією загальну суму нарахованих (виплачених) доходів у вигляді заробітної плати, отриманих працівниками таких підприємств.

Тобто суб’єкт господарювання на суму такої заборгованості матиме право зменшити свої податкові зобов’язання із загальнодержавних податків і зборів протягом воєнного стану та 12 місяців після його припинення або скасування.

Окрім того, законопроєкт пропонує погашати зазначену заборгованість шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики, умови якої визначатиме Уряд.

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН Бізнес

мініКУРС: «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Матеріали до теми


Комітет ВРУ з питань молоді і спорту рекомендує Раді прийняти за основу проєкт Закону № 11072
Проєктом Закону про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо розміру допомоги при народженні (усиновленні) ...