Відпустка під час простою


В установі оголошено простій. Чи можна під час простою надати працівнику відпустку без збереження заробітної плати за його заявою?

Законодавство з питань відпусток містить умови і порядок надання відпусток працівникам, включаючи державних службовців. Цей порядок також поширюється на відпустки, що надаються під час простою. Таким чином, на думку НАДС, у разі оголошення в державному органі простою (стосовно всього органу, окремого структурного підрозділу або державного службовця) державному службовцю, на якого поширюється такий простій, доцільно надавати всі відпустки, на які він має право, включаючи відпустку без збереження заробітної плати.

Джерело: Національного агентства України з питань державної служби

ТОП-50 відповідей на запитання кадровиків у воєнний час

Матеріали до теми


Військовий облік жінок: питання не визначене
Нагадаємо, що перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік, який ...
Чи може підприємство продовжити своїм наказом термін дії атестації робочих місць за умовами праці на весь період воєнного стану?
Ні, підприємство не може продовжити термін дії атестації робочих місць за умовами праці у зв’язку із воєнним станом. Основними нормативно-правовими ...