Врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських , селищних, міських голів


3 грудня 2020 року ухвалено Закон «Про внесення змін до статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Закон спрямований на вирішення колізій у законодавстві щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Законом внесено зміни до статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 21 травня 1997 року № 280/97-ВР, відповідно до яких частину першу викладено в новій редакції та визначено, що врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів здійснюється відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» 14 жовтня 2014 року № 1700-VII.

Проєкт Закону зареєстровано від 27 серпня 2020 року за № 3034а.

Матеріали до теми


Роботодавець та працівник – військовослужбовець, який продовжує служити після закінчення контракту
Відповідно до частини дев’ятої статті 23 Закону України від 25 березня 1992 № 2232 -XII «Про військовий обов’язок і військову службу» для ...
Бронювання військовозобов’язаних недефіцитних професій Міноборони не погоджує
В Мінагрополітики вказали на уточнення Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, ...