Реєструйся

Виплата пенсій на звільнених територіях Харківщини й Херсонщини


Пенсійний фонд України завершив виплату пенсій за вересень у всіх регіонах України. Зокрема, на щойно звільнених від ворога територіях. Виплата пенсій за цей місяць розпочалася 3 жовтня.

На звільненій території Харківщини на пенсійні виплати було спрямовано 3,7 млрд грн. У Балаклійському, Шевченківському районах і місті Ізюмі виплати проводилися по 30 вересня. А вже із жовтня така технічна можливість з’явилася ще у 18 населених пунктах Ізюмського й Чугуївського районів.

У 7-ми населених пунктах відновили роботу сервісні центри ГУ Пенсійного фонду України. Найближчим часом відновить роботу сервісний центр у м. Дергачі.

На пенсійні виплати у звільнених населених пунктах Херсонщини було спрямовано 1,02 млрд грн. Із жовтня Укрпошта відновить доставлення пенсій ще до 45-ти населених пунктів Бериславського району.

Незабаром відновлять роботу деякі сервісні центри ГУ Пенсійного фонду. Зокрема, у Високопіллі й Нововоронцовці. Насамперед територію обстежать піротехніки ДСНС, а потім відремонтують і відновлять будівлі, які отримали значні пошкодження внаслідок ворожих обстрілів.

Замовляйте комплект «КАДРОВИК.UA + КАДРОВИК.UA. Спецвипуск 2022 рік».

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...