Визначення нормативів робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю


Головний державний інспектор відділу Ялинна Владислава роз’яснила, що забезпечення трудової діяльності інвалідів є важливою соціальною функцією держави, у рішенні цього завдання беруть участь не тільки відповідні органи центральної виконавчої влади, місцевого самоврядування, але й усі підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності.

Статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21 березня 1991 року № 875 (далі — Закон № 875) для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, що використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, — у кількості одного робочого місця.

Розрахунок кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів здійснюється юридичними й фізичними особами, що використають найману працю самостійно.

Порядок розрахунку середньооблікової чисельності працівників, необхідної для визначення кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів відповідно до нормативу, визначений пунктом 2 Інструкції «Про затвердження інструкції зі статистики кількості працівників» від 28 вересня 2005 року № 286, затвердженої Державним комітетом статистики України. Треба однак пам’ятати, що в розрахунку цього показника враховуються тільки штатні працівники.

Цей же порядок середньооблікової чисельності застосовується й при розрахунку кількості працюючих інвалідів у рахунок виконання нормативу. Наприклад, якщо для виконання нормативу підприємство повинне працевлаштувати одного інваліда, то воно може взяти на роботу одного інваліда на 12 календарних місяців (можна й не на повну ставку) або двох інвалідів, один із яких буде працювати на підприємстві, приміром, 4 місяці, а інший – 8 місяців.

У другому випадку норматив також буде вважатися виконаним, оскільки середньооблікова кількість інвалідів за рік складе «1».

При розрахунку кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів у відсотковому відношенні від середньооблікової чисельності працівників отриманий результат округляється до цілого числа. Таким чином, якщо на підприємстві середньооблікова чисельність працівників становить до 37 чоловік, норматив дорівнює одиниці (37 х 0,04 = 1,48, після округлення отримуємо 1).

МОЖНА ПОЧИТАТИ:

• Працевлаштування осіб з інвалідністю — співпраця Державної служби зайнятості та роботодавця (журнал «КАДРОВИК.UA», № 6 2019)

• Перевірки Держпраці з питань додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю (журнал «КАДРОВИК.UA», № 8, 2019).

Матеріали до теми


Чи треба сплачувати мінімальний ЄСВ нотаріусам, адвокатам, аудиторам, які отримали дохід, менше мінзарплати
Податківці пояснили, як діє звільнення від сплати ЄСВ для особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, але не отримує дохід від ...