...
Реєструйся

Як діяти під час обстрілів системами залпового вогню: рекомендації для роботодавців і працівників


Ракету можна вчасно помітити й зреагувати, адже залп реактивної установки добре видно. Вночі це яскравий спалах на обрії, а вдень димні сліди ракет.

Організуйте постійне спостереження, під час роботи постійно тримайте в полі зору будівлі, заглиблення, ями, канави, траншеї або великі дерева, які розташовані поруч із місцем виконання робіт і можуть використовуватися як укриття. Після сигналу спостерігача є кілька секунд, щоб сховатися.

Якщо роботи виконуються поруч із будівлями, ховайтеся в підвалі або в іншому заглибленому приміщенні (окрім тих, які можуть обвалитися або загорітися). Вибирайте місце в кутку між опорними стінами й недалеко від вікон і дверей для того, щоб миттєво покинути будинок у разі влучення снаряда. Не виходьте з укриття, не перечекавши хоча б 10 хвилин після завершення обстрілу, адже після залпу може вестися уточнення результатів стрільби й коригування вогню або зміна позиції.

Евакуацію персоналу проводьте з мінімальним рівнем загрози життю та здоров’ю працівників відповідно до плану евакуації персоналу під час проведення бойових дій, з яким ознайомлені всі працівники.

Джерело: Головне управління Держпраці у Запорізькій області

мініКУРС: «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Матеріали до теми


Виробнича практика учня: що каже ДПС про повідомлення?
Для проходження виробничої практики слухачами професійно-технічних закладів (далі – ПТНЗ) ці заклади освіти укладають відповідні договори із підприємствами, установами та ...
Використання ШІ та цифрових інструментів в системі управління охороною праці в Україні
В умовах війни українські підприємства змушені адаптуватися до нових реалій, впроваджуючи сучасні інструменти для збереження життя та здоров’я працівників. Від ...