...
Реєструйся

Як оформлюють укладення трудового договору в разі спрощеного режиму регулювання трудових відносин?


Регулювання трудових відносин працівників і роботодавців, на яких поширюється спрощений режим, здійснюється трудовим договором.

У трудовому договорі зазначається інформація про умови праці, наявність/відсутність на робочому місці працівника небезпечних і шкідливих виробничих факторів, можливі наслідки їх впливу на здоров’я, а також визначаються встановлені законом права працівника на пільги і компенсації за роботу в шкідливих умовах.

 

Читайте також: Спрощений режим регулювання трудових відносин: працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору

Працівник вважається поінформованим про умови праці та наявність/відсутність на його робочому місці небезпечних факторів з моменту підписання ним трудового договору.

Трудовий договір укладається в письмовій формі державною мовою у двох примірниках (по одному примірнику для кожної зі сторін).

За згодою між працівником і роботодавцем трудовий договір може бути укладений у формі електронного документа відповідно до Закону України від 22 травня 2003 року № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг».

Читайте також: Як оформлюється укладення трудового договору при спрощеному режимі регулювання трудових відносин

При цьому варто врахувати, що, відповідно до вимог статті 24 Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення органів Державної податкової служби України про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, укладення трудового договору, в тому числі в разі спрощеного режиму регулювання трудових відносин, оформлюється наказом (розпорядженням) роботодавця, і подається повідомлення до органів Державної податкової служби України.

Джерело: Управління Держпраці


ЗАПИС вебінару «Спрощений режим трудового договору»

ОСНОВНІ ТЕЗИ ВЕБІНАРУ:
Коли та на який період можна встановити
Яких норм КЗпП можна не дотримуватися

Усі вебінари
Індивідуальні кадрові консультації

тел.: 0 (800) 219-977(067) 317-58-86
Відділ передплати: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Як запобігти безпідставним звинуваченням у мобінгу на роботі: пояснює Інспекція праці
Відповідно до статті 141  Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП), роботодавець повинен правильно організувати роботу працівників, створювати умови для ...
Прийняття на роботу голови первинної профспілкової організації: пояснює ФПУ
СИТУАЦІЯ На «гарячу профспілкову лінію» Федерації профспілок України надійшло питання щодо порядку прийняття на роботу голови первинної профспілкової організації (далі ...
Чи може підприємство прийняти на роботу студента, що проходить практику та навчається на стаціонарі?
ЗАПИТАННЯ Чи має право підприємство за наявності вакансії прийняти на роботу студента, який навчається на денній формі навчання та проходить ...