Передплати журнал

Як прийняти на роботу іноземця: інформує Державна служба зайнятості


Щоб прийняти на роботу іноземця, необхідно отримати дозвіл служби зайнятості.

Сьогодні українські компанії використовують найману працю іноземних громадян у найрізноманітніших сферах. Непоодинокі випадки запрошення на роботу іменитих кухарів іноземців, IT-працівників, фахівців у вузьких сферах.

Отже, якщо роботодавець планує взяти на роботу громадянина іншої держави, то повинен пам’ятати, що дозвіл на застосування праці іноземців й осіб без громадянства видається безпосередньо роботодавцю, який самостійно готує і подає передбачені законодавством документи до служби зайнятості.

Важливо! Застосування праці іноземців й осіб без громадянства без оформлення відповідного дозволу буде порушенням закону та спричинить відповідальність.

Увага, новинка! Вебінар «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу». Передплатникам журналу «КАДРОВИК.UA» участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА.

Джерело: Хмельницький обласний центр зайнятості

Матеріали до теми


Долучайтеся до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності ПФУ
Пенсійний фонд України (далі — ПФУ) пропонує долучитися до складу робочої групи з додаткового оцінювання корупційних ризиків у діяльності Фонду ...
Держпраці повідомила про запуск нового розділу «Психосоціальна підтримка на роботі»
Державна служба з питань праці (далі — Держпраці) запустила новий розділ «Психосоціальна підтримка на роботі» на своєму порталі. Тут Держпраці ...
Чи є базою для нарахування ЄСВ кошти, сплачені за навчання найманих працівників на курсах водіїв і курсах із вивчення іноземних мов?
Правові та організаційні засади забезпечення збору й обліку єдиного внеску, умови, порядок нарахування і сплати, повноваження органа, що здійснює збір ...