...
Реєструйся

Звільнені з полону українці отримали одноразову грошову допомогу


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі — Мінреінтеграції) перерахувало 9,6 млн грн українцям, яких звільнили з російського полону. Міжвідомча комісія визнала їх такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії.

Одноразову грошову допомогу отримали 96 колишніх полонених. З них 57 вдалося визволити вже після повномасштабного вторгнення РФ. Усі вони отримали по 100 тис. грн.

Указана допомога надаватиметься й іншим громадянам України, яких звільнили з полону.

Зазначимо, що Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінреінтеграції перерозподілити майже 47 млн грн, передбачених Державним бюджетом на 2022 рік Міністерству, для забезпечення виплат звільненим із полону українцям і тим, хто ще в неволі. Відповідне розпорядження було ухвалено на засіданні 30 вересня.

Замовте ексклюзивну добірку «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика» від редакції журналу «КАДРОВИК.UA».

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Посвідчення ветерана та е-Карти вакансій у застосунку Дія: цифровізація сервісів для ветеранів
«У застосунку Дія доступний один із довгоочікуваних документів для українців — посвідчення ветерана. Відтепер понад 1 млн українців можуть скористатися ...
Чи можна укладати трудовий договір на період заміщення тимчасово відсутнього працівника?
Якщо підприємству не вистачає працівників (поїхали, не можуть дістатися до роботи тощо), як можна прийняти інших працівників на їх місце? ...