Передплати журнал

Звільнені з полону українці отримали одноразову грошову допомогу


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі — Мінреінтеграції) перерахувало 9,6 млн грн українцям, яких звільнили з російського полону. Міжвідомча комісія визнала їх такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії.

Одноразову грошову допомогу отримали 96 колишніх полонених. З них 57 вдалося визволити вже після повномасштабного вторгнення РФ. Усі вони отримали по 100 тис. грн.

Указана допомога надаватиметься й іншим громадянам України, яких звільнили з полону.

Зазначимо, що Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінреінтеграції перерозподілити майже 47 млн грн, передбачених Державним бюджетом на 2022 рік Міністерству, для забезпечення виплат звільненим із полону українцям і тим, хто ще в неволі. Відповідне розпорядження було ухвалено на засіданні 30 вересня.

Замовте ексклюзивну добірку «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика» від редакції журналу «КАДРОВИК.UA».

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Грошова допомога від Естонської ради у справах біженців
Естонська рада у справах біженців виплачуватиме грошову допомогу громадянам України, які постраждали від війни. Пріоритет надається найбільш вразливим категоріям населення. ...
Компенсація витрат у розмірі ЄСВ: хто може претендувати
Претендувати на виплату компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ) можуть: Суб’єкти малого підприємництва, що ведуть діяльність ...