...
Реєструйся

Як самостійно отримати довідки про трудовий та страховий стаж, витяг про місце проживання


«Не встигнете кліпнути оком — і документ уже у вас. Раніше, щоб отримати довідку, потрібно було їхати в держустанову та стояти в чергах. Тепер це можна зробити просто зі смартфона. Клікаєте — Дія відправляє запит у реєстр і за секунду довідка чи витяг вже у вас», — саме так пресслужба «Дії» закликає користуватися своїми послугами.

Замовляйте РОЗРОБЛЕННЯ КАДРОВИХ ДОКУМЕНТІВ
Експерти КАДРОВИК.UA допоможуть у складанні й упровадженні бланків кадровика, реєстраційних форм, шаблонів документів

Які автоматичні сервіси є в Дії?

По-перше, це довідки ОК-5 та ОК-7, тобто довідки про трудовий та страховий стаж. У вас їх просять, наприклад, при влаштуванні на роботу, призначенні пенсії чи для нарахувань за листком непрацездатності. Українці згенерували вже 5,2+ млн ОК-5 та ОК-7 у Дії.

Також це витяг про місце проживання дорослого й дитини — одна з найпопулярніших державних послуг, яка також миттєва. Витяг необхідний при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок чи оформленні на роботу тощо. 3,2+ млн витягів про місце проживання українці отримали через Дію.

Найкращі авторські статті з трудового законодавства від експертів проєкту «КАДРОВИК.UA» • 067-317-5886, podpiska@mediapro.com.ua

Як отримати документи в Дії?

Перейдіть у розділ «Послуги», виберіть «Довідки та витяги», клікніть на потрібний документ, надішліть запит.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Дві доплати одному працівникові: можливо чи ні?
Ситуація Одному працівникові планують встановити і доплату за суміщення посад, і доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Чи буде це правомірним?   ...