...
Реєструйся

За яких умов можна призупинити дію трудового договору


Головними умовами для призупинення дії трудового договору є абсолютна неможливість роботодавця надавати роботу, а працівника – виконувати її. У роз’ясненні Міністерства економіки України визначено, що абсолютна неможливість означає випадки неможливості забезпечувати працівникові умови праці внаслідок того, що необхідні для виконання ним роботи виробничі, організаційні, технічні можливості, засоби виробництва чи майно роботодавця знищені в результаті бойових дій. Або ж їх функціонування з об’єктивних і незалежних від роботодавця причин є неможливим, а перевести працівника на іншу роботу чи залучити його до дистанційної роботи не можна через відсутність можливостей для застосування такої форми організації праці або відсутність на це його згоди, зокрема з причин переміщення його з території, де ведуться активні бойові дії.

В разі призупинення дії трудового договору роботодавець має продовжувати вести облік визначення й фіксації сум заробітної плати та компенсаційних виплат.

 

Чи правомірний наказ про скасування призупинення для жінки з двома дітьми, яка виїхала за кордон? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Читайте також:

Джерело: Управління Держпраці


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (067) 317-58-86
podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми