...
Реєструйся

Зміни умов оплати праці медпрацівників за ЄТС


Кабінет Міністрів постановою від 14 травня 2024 року № 545 «Про внесення змін до розділу III додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» упорядкував оплату праці окремих працівників сфери охорони здоров’я на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Було внесено зміни до розділу III додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів КМУ від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі — Постанова № 1298)

Розділ ІІІ до додатка 2 до Постанови №1298 — це Схема тарифних розрядів посад керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників бюджетних установ, закладів та організацій.

У підрозділі «Професіонали та фахівці» позицію «Лікарі інших спеціальностей, фармацевт, лікар-інтерн, фармацевт-інтерн, лікар-стажист» доповнили новими посадами — професіонали у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я, професіонали з вищою немедичною освітою у сфері охорони здоров’я. Таким чином для новачків встановили схемні тарифні розряди у діапазоні 9-13 розрядів за Єдиною тарифною сіткою.

А ось позицію «Молодші спеціалісти з медичною та фармацевтичною освітою/фахові молодші бакалаври, фахівці з початковим рівнем (короткий цикл) вищої освіти (молодший бакалавр), першим (бакалаврським) рівнем медичної і фармацевтичної освіти та магістри з медсестринства» виклали у новій редакції: «Фахівці з числа працівників сфери охорони здоров’я з освітнім (освітньо-професійним) ступенем фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, у тому числі з немедичною освітою, магістри з медсестринства». Для них встановлено схемні тарифні розряди у діапазоні 6-10 розрядів за Єдиною тарифною сіткою.

Також у підрозділі «Інші працівники» доповнили позицію «Молодший медичний персонал, допоміжний персонал аптечних закладів, продавець оптики, дезінфектор» такими посадами: екстрений медичний технік, інструктор з надання першої допомоги, оператор оперативно-диспетчерської служби (медицина). Для них встановлені схемні тарифні розряди у діапазоні 3-4 розрядів за Єдиною тарифною сіткою.

Джерело: Бухгалтер.UA

Травнева акція

Матеріали до теми


Мобінг на роботі буде підставою для перевірок Держпраці: законопроєкт № 11044 прийнято за основу
Верховна Рада України прийняла за основу проєкт Закону про внесення змін до статті 16 Закону України від 15 березня 2022 ...
Чи може бути розмір доплат сумісникам обмежений умовами колективного договору?
Законодавством не заборонено (відповідно це не буде порушенням), якщо роботодавець установить колективним договором чи іншим окремим нормативним актом або трудовим ...
Захист здоров’я та життя працівника на роботі: нові законопроєкти у соціальній сфері
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав два законопроєкти (за реєстр. №10147 та за реєстр. №10148) у ...